×

Fakti, kas jums būtu jāzina par LKFA kāzu fotogrāfiem

Meklējot fotogrāfu, vispirms pievērs uzmanību fotogrāfijām! Atlasi 3-5 fotogrāfus, kura izvēlētās krāsas, rakursi un noķertie momenti Tevi izrunā . Tikai pēc tam izvērtē un salīdzini piedāvājumu, cenu, savstarpējo komunikāciju u.tml.
Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro. Cena ir atkarīga no fotogrāfa pieredzes, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikas un citiem faktoriem.
Vidēji viens LKFA fotogrāfs gadā nofotografē 17 kāzas.
Atceries, ka visi LKFA biedri ir izturējuši iestāšanās kritērijus! Katra pretendenta profesionalitāti izvērtē 3 LKFA valdes locekļi un 3 nejauši izvēlēti LKFA biedri. Tas ir garants, ka klienta saņemtais pakalpojums būs kvalitatīvs.
Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.
Kādēļ tik ilgi jāgaida savas kāzu bildes? Kāzu sezona Latvijā ir salīdzinoši īsa un, fotogrāfiem bildējot vienas vai pat vairākas kāzas katru nedēļu, sāk veidoties darbu rinda. Turklāt profesionāli fotogrāfi bildes apstrādā rūpīgi, pievēršos uzmanību detaļām un fotogrāfiju atlase un apstrāde no vienām kāzām vidēji aizņem vismaz nedēļu.
LKFA asociācijas biedra statuss nepaaugstina izmaksas, bet tieši otrādi – tās samazina! Asociācijas dalības maksa ir niecīga, ja salīdzina ar citām asociācijām vai izmaksām, ko fotogrāfs tērētu savai pašreklāmai individuāli.
90% no LKFA kāzu fotogrāfiem nodarbojas ar kāzu fotografēšanu jau vairāk nekā 5 gadus, bet 36% LKA fotogrāfu to dara jau vairāk nekā 10 gadus!