×
Juris Zīģelis
Kāzu Fotogrāfs

+371 2623 6862
juris@zigelis.lv
https://www.zigelis.lv/kazu-fotografs

Par Fotogrāfu

Kāzu fotogrāfs, kam ļoti patīk patiesas emocijas un dabiska notikumu gaita. Kāzās esmu klātesošs visiem notikumiem, bet tajā pat laikā nepamanāms. Ar jauno pāri un viesiem – komunikabls (brīvi pārvaldu arī angļu un krievu valodu), draudzīgs un pretimnākošs.

Pirms kāzām ar prieku dalīšos savā 180+ kāzu pieredzē, palīdzot dienu saplānot tā, lai tā būtu jūsu īpašā diena, kas ir viegla, emocijām pilna un tajā pat laikā pārdomāti saplānota. Man tuva ir daba un piedzīvojumi, tā kā esiet gatavi brist mežā, braukt ar SUPu vai izmēģināt kaut ko jaunu – tas viss meklējot skaistākās vietas, gaismu un apstākļus neaizmirstamām, skaistām kāzu bildēm. Kameras priekšā jutīsies ērti pat tie pāri, kam pirmais teikums pirmskāzu randiņā ir “Mēs nemākam pozēt”. Daru visu, lai jūs justos ērti un dabiski – tas man ir ļoti svarīgi.

Esam uz viena viļņa? Ja tā, tad priecāšos, ja sazināsies ar mani – sarunāsim tikšanās vietu un laiku kopīgai sarunai par un ap kāzām!

 

TOP3 fotogrāfs 2020.gadā – kopvērtējumā godpilnā 2.vieta (1. un 4. vieta “Emocijas”, 2.vieta “Gaismas spēles”, 2.vieta “Portrets”, 4.vieta “Detaļas”).

2019.gadā – 1.vieta “Emocijas”, 2017. gadā – 1.vieta “Ceremonija”, 2.vieta “Jaunais pāris”, 4.vieta “Humors”

 

TOP 3 kāzu fotogrāfs Latvijā - Juris Zīģelis

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Kādēļ tik ilgi jāgaida savas kāzu bildes un video? Kāzu sezona Latvijā ir salīdzinoši īsa un, fotogrāfiem un videogrāfiem iemūžinot vienas vai pat vairākas kāzas katru nedēļu, sāk veidoties darbu rinda. Turklāt profesionāli fotogrāfi un videogrāfi bildes un video apstrādā rūpīgi, pievēršot uzmanību detaļām, ņemot vērā, ka apstrāde no vienām kāzām vidēji aizņem vismaz nedēļu.