×
Einārs Freimanis
Kāzu Fotogrāfs

+371 29658009
[email protected]
http://www.einarsfreimanis.lv

Par Fotogrāfu

          Esot klāt daudz skaistos kāzu piedzīvojumos jau vairāku gadu garumā esmu centies izprast, kas ir tās galvenās sastāvdaļas, lai izdotos radīt tādas fotogrāfijas, ko liela daļa vēlas sagaidīt no kāzu fotogrāfa: dabīgi skaistas un nepiespiestas. Un esmu sapratis, ka viena no svarīgākajām īpašībām ir empātija. Iedrošināt tos, kuriem neviļus piezadzies pirmsceremonijas satraukums, vai tos, kuri jūtas neērti kameras priekšā. Vai arī klusi dokumentēt tos, kuri neizjūt fotogrāfa klātesamību un ir paši savā pasaulē savā kāzu dienā. Šie ir dažādi scenāriji un tie nekad neatkārtojas, jo katrs pāris ir unikāls un ir jāatrod balanss starp šiem scenārijiem, vēlmēm un rezultātu, lai tas būtu neuzspiests un patiess. Un kā atslēga tam ir veiksmīgas komunikācijas izveide. Tādēļ man ir svarīgi tikties ar katru no pāriem gan pirmskāzu konsultācijās, gan pirmskāzu fotosesijās kā arī pēc kāzām, kad esam jau draugi.

Kāzas ir brīnišķīgs un emocijām piesātīnāts notikumus un esmu pārliecināts, ka fotogrāfs ir ļoti būtiska kāzu sastāvdaļa mūsdienu laikmetā. Bet tajā pašā laikā uzskatu, ka fotogrāfu nevajadzētu pārlieku glorificēt. Labs kāzu fotogrāfs būs tas, kurš būs pēc iespējas mazāk manāms un dzirdams kāzu dienā, bet tajā pašā laikā palīdzēs jums jebkurā situācijā, dos padomu, kad tas būs nepieciešams un izdarīs kvalitatīvi savu darbu jebkuros dotajos apstākļos.
Ja arī jūs domājat līdzīgi, tad es labprāt iepazītos un dzirdētu vairāk par jums un jūsu gaidāmo lielo notikumu.

          Pilnus kāzu stāstus un vairāk informācijas par fotogrāfu Eināru Freimani var atrast fotogrāfa mājas lapā.

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.