×
Mihails Marīgins
Kāzu Videogrāfs

+371 29816570
[email protected]
http://vividmar.lv/

Par Videogrāfu

Mihails Marīgins, kurš savā laikā nodibinājis VIVID CAFE videostudiju, visu laiku attīstās, mēģina un izdomā jaunus filmēšanas stilus. Var droši teikt ka Mihails nevar iedomāties savu dzīvi bez kameras un bez attīstības video sfērā.

Viņam ir svarīgi pieskaņoties klientam, sajust klienta velmes un sniegt tādu rezultātu, lai visi būtu sajūsmā! Mihails māk  redzēt emocijas, māk pielāgoties klientam un pats izveidot klientam nepieciešamo garastāvokli.

VIVIDMAR VIDEO studija ir orientēta uz līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas saņemt pēc kāzām lielisko video, kas aizkustina dvēseli!

Mihails filmē ne tikai kāzas, viņš ļoti daudz filmē priekš sevis, ka arī ir iesaistīts komerciālajā filmēšanā. Citu sfēru filmēšanas pieredzi izmanto arī kāzu video sfērā.

2014.g. Mihails tika apbalvots par labāko tūristu filmu – Latvian Tourism Product no TOURFILM RIGA.

 

 

Pārbaudīt videogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFVA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Videogrāfs pat līdz 10 pilnām darba dienām. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFVA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.