×
Signe Dzīle
Kāzu Fotogrāfs

+371 20378883
[email protected]
http://signedzile.com

Par Fotogrāfu

Sveiki visiem, kas tikko saderinājušies , kas tūliņ jau grasās precēties, un visiem pārējiem apmeklētājiem! Esmu starptautiska kāzu fotogrāfe.

Mana aizraušanās ir sniegt katram klientam elpu aizraujošu, radošu un emocionālu attēlu kolekciju, kas iegūta no unikālām un atšķirīgām perspektīvām. Es gribu, lai mani attēli padarītu jūs smieties un raudāt, lai atdzīvinātu tos jūsu mirkļus tai dienā.

Brīvība ir tāda, ko es sniedzu savām kāzu fotogrāfijām. Šo neaizsargāto mirkļu sagrābšana, kad notiek notikumi: sagatavošanās, ceremonija, skūpsts , pastaiga pa dārzu, pirmā deja. Es parādīšu jūsu mīlestības stāstu no sākuma līdz beigām, un  jūs vai jūsu viesi neapzināsieties, ka esmu tur. Es radu neko vairāk kā tikai pilnīgi dabiskus un unikālus attēlus, kas ietver ne tikai jūsu kāzu dienas prieku, bet arī tās sirdi un dvēseli.

Es ceru dzirdēt par Jums un Jūsu mīlestības stāstu.

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Meklējot fotogrāfu un videogrāfu, vispirms pievērs uzmanību fotogrāfijām un īsfilmām! Atlasi 3-5 māksliniekus, kura izvēlētās krāsas, rakursi, kadrējums un noķertie momenti Tevi uzrunā. Tikai pēc tam izvērtē un salīdzini piedāvājumu, cenu, savstarpējo komunikāciju u.tml.