×
Einārs Freimanis
Kāzu Fotogrāfs

+371 29658009
[email protected]
http://www.einarsfreimanis.lv

Par Fotogrāfu

          Esot klāt daudz skaistos piedzīvojumos jau vairāku gadu garumā esmu centies izprast, kas ir tās galvenās sastāvdaļas, lai izdotos radīt tādas fotogrāfijas, ko liela daļa vēlas sagaidīt no kāzu fotogrāfa: dabīgi skaistas un nepiespiestas. Un esmu sapratis, ka viena no svarīgākajām īpašībām ir empātija. Iedrošināt tos, kuriem neviļus piezadzies pirmsceremonijas satraukums, vai tos, kuri jūtas neērti kameras priekšā. Vai arī klusi dokumentēt tos, kuri neizjūt fotogrāfa klātesamību un ir paši savā pasaulē savā kāzu dienā. Šie ir dažādi scenāriji un tie nekad neatkārtojas, jo katrs pāris ir individuāls un ir jāatrod balanss starp šiem scenārijiem, vēlmēm un rezultātu, lai tas beigās būtu neuzspiests, emocionāls un patiess. Un kā atslēga tam ir veiksmīgas komunikācijas izveide. Tādēļ man ir svarīgi tikties ar katru no pāriem gan pirmskāzu konsultācijās, gan pirmskāzu fotosesijās kā arī pēc kāzām, kad esam jau draugi.

Kāzas ir brīnišķīgs un emocijām piesātīnāts notikumus un esmu pārliecināts, ka fotogrāfs ir ļoti būtiska kāzu sastāvdaļa instagrama un digitālajā laikmetā, bet fotogrāfu arī nevajadzētu pārlieku glorificēt. Jo uzskatu, ka labs kāzu fotogrāfs būs tas, kurš būs pēc iespējas mazāk manāms un dzirdams kāzu dienā, bet palīdzēs jums jebkurā situācijā, dos padomu, kad tas būs nepieciešams un izdarīs kvalitatīvi savu darbu jebkuros dotajos apstākļos.
Ja arī jūs domājat līdzīgi, tad es labprāt iepazītos un dzirdētu vairāk par jums un jūsu gaidāmo notikumu.

          Pilnus kāzu stāstus un vairāk informācijas par fotogrāfu Eināru Freimani var atrast fotogrāfa mājas lapā.

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFVA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Videogrāfs pat līdz 10 pilnām darba dienām. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFVA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.